Oferta dla firm

Tax Care, więcej niż biuro rachunkowe!
Od 99 PLN miesięcznie!

W Tax Care otrzymasz rzetelną pomoc biura rachunkowego, a także profesjonalne wsparcie Twojego biznesu w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy po to aby wspomagać rozwój Twojej firmy.

Dzięki dużej ilości klientów możemy rozwijać się wraz z Wami
i proponować najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku!

Zostaw kontakt, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

Korzyści

Kontakt z księgowym

Zawsze możesz skonsultować wszystkie swoje rozwiązania z dedykowanym Twojej firmie księgowym. Jeżeli Twój księgowy jest zajęty, zawsze ma zastępcę.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki dobrej znajomości przepisów księgowych Tax Care, jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoje finanse tak abyś zarabiał więcej.

Nowoczesny system księgowy

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Wystawiane faktury trafiają prosto do księgowej. To i wiele więcej pomaga Ci zaoszczędzić czas!

Dbamy o Twoją Firmę
i o Twoje zdrowie

Szereg usług dodatkowych: wsparcie prawne, IT. Abonament medyczny czy pakiet FitSport. To wszystko po to abyście Ty i Twoja firma cały czas się rozwijali.

95% usatysfakcjonowanych
klientów

Przez lata naszej działalności nauczyliśmy się dbać o naszych partnerów, tak aby ich satysfakcja była na najwyższym poziomie. Dzisiaj możemy się pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów.

Bezpieczeństwo

Mamy jedną z najwyższych polis OC.
Dzięki temu Twoja firma jest zawsze bezpieczna

Polecają nas!

Krzysztof
programista

Współpracę z moją księgowa, panią Magdaleną uważam za idealną. Zawsze błyskawicznie dostaję od niej wszystkie informacje, podsumowania oraz odpowiedzi na maile. Na każde moje pytanie odpowiada rzeczowo i zrozumiale, cierpliwie wyjaśnia, gdy czegoś nie rozumiem. To jest właśnie profesjonalizm najwyższej próby: nie tylko doskonały zawodowy kontakt, ale też dbałość o dobre bezpośrednie relacje z klientem.

Zaufało nam ponad 20 tysięcy przedsiębiorców!
Dołącz do grona zadowolonych klientów.