Oferta dla firm

Tax Care, więcej niż biuro rachunkowe!
Od 99 PLN miesięcznie!

W Tax Care otrzymasz rzetelną pomoc biura rachunkowego, a także profesjonalne wsparcie Twojego biznesu w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy po to aby wspomagać rozwój Twojej firmy.

Dzięki dużej ilości klientów możemy rozwijać się wraz z Wami
i proponować najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku!

Zamów usługę

Korzyści

Kontakt z księgowym

Zawsze możesz skonsultować wszystkie swoje rozwiązania z księgowym dedykowanym Twojej firmie. Jeżeli jest niedostępny, do Twojej dyspozycji jest jego zastępca.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki dobrej znajomości przepisów księgowych, jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoje finanse tak, abyś zarabiał więcej.

Nowoczesny system księgowy

Wystawione faktury trafiają prosto do księgowej i masz je wszystkie w jednym miejscu. To i wiele więcej pomaga Ci zaoszczędzić czas!

Dbamy o Twoją Firmę
i o Twoje zdrowie

Szereg usług dodatkowych: abonament prawny, abonament IT, pakiet medyczny. To wszystko po to, abyście Ty i Twoja firma cały czas się rozwijali.

95% usatysfakcjonowanych
klientów

Przez lata naszej działalności nauczyliśmy się dbać o naszych partnerów, tak aby ich satysfakcja była na najwyższym poziomie. Dzisiaj możemy się pochwalić rzeszą zadowolonych klientów.

Bezpieczeństwo

Mamy jedną z najwyższych polis OC.
Dzięki temu Twoja firma jest zawsze bezpieczna

Polecają nas!

Krzysztof
programista

Współpracę z moją księgowa, panią Magdaleną uważam za idealną. Zawsze błyskawicznie dostaję od niej wszystkie informacje, podsumowania oraz odpowiedzi na maile. Na każde moje pytanie odpowiada rzeczowo i zrozumiale, cierpliwie wyjaśnia, gdy czegoś nie rozumiem. To jest właśnie profesjonalizm najwyższej próby: nie tylko doskonały zawodowy kontakt, ale też dbałość o dobre bezpośrednie relacje z klientem.

Zaufało nam ponad 60 tysięcy przedsiębiorców!
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zostaw kontakt, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!
Wyślij
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY